Скуштуй українського!Найсмачніша їжа тільки у нас

Харчуванню ми приділяємо особливу увагу, пригощаєючи гостей у стилізованій хаті-їдальні. В ній збереглася аутентична українська піч, в якій готують страви у горщиках. А ще біля неї можна погрітися.

Зазвичай, на стіл ми подаємо традиційні селянські страви: печена картопля зі шкварочками, борщик з часником, млинці та вареники з різноманітним начинням, гриби з нашого лісу, сир зі сметаною та медом, свіже коров’яче молоко, тощо. Також ми полюбляємо пригощати наших відвідувачів стравами, що готуються на мангалі. У теплу пору року гості ловлять у наших озерах рибу та ми готуємо її на мангалі або у печі.

Окрім того, кожен гурман має можливість замовити вишукані м’ясні, рибні та овочеві страви, завчасно попередивши хозяйку про свої уподобання. Наприклад, у нас готують найкращий в окрузі рататуй, печену скумбрію та сирну запіканку.

Для приготування їжі ми використовуємо якісні продукти, сповідуючи філософію здорового харчування. Ми уважно відносимося до особливих побажання наших гостей та готуємо пісні й вегетаріанські страви.

Звертаємо Вашу увагу на те, що котеджі не пристосовані для приготування їжі. Більше того, ми вважаємо, що на відпочинку постійне пригтовуання їжі має бути доручене професіоналам. Тому наш повар централізовано готує страви для Вашого задоволення на нашій кухні у хаті-їдальні.