Наша неповторна природаЗавжди на свіжому повітрі

Село Отрохи є центром регіонального ландшафтного парку "Міжрічинський", найбільшого на Поліссі та в усій Україні, що знаходиться на Чернігівщині, у межах Козелецького району, в межиріччі Десни та Дніпра.

В Міжріччі збереглися у своєму первісному стані поліські дюни та надзвичайно цінні болотяні масиви, серед яких і одне з найбільших поліських боліт – Бондарівське болото, торф'яні поклади, сінокісні угіддя, а також надзвичайно мальовничі заплави в долині Десни.

Тут переважають соснові ліси, наявні також і мішані, зростає понад 20 рідкісних рослин, що занесені до Червоної книги України. У лісах красується любка дволиста та квітне ніжним фіолетовим кольором сон розкритий; на болотах милують око різні види орхідей; у водоймах господарює водяний горіх плаваючий.

Серед гомінливих жителів можна познайомитись із лелекою чорним, тетеруком, підорликом великим, орланом-білохвостом, журавлем сірим та канюком звичайним. Численними тваринами тут є лось, олень благородний, козуля, вовк, кабан дикий, лисиця, бобер та заєць. Зустрічаються тут також і рисі, для яких Міжріччя стало останнім притулком на всьому Лівобережному Поліссі.

Приїжджайте до нас у гості та насолоджуйтесь чистим цілющим повітрям лісу, звуками дикої природи та пізнавайте світ навколо.